Incarcator PC Desktop All In One (AIO), Lenovo, IdeaCentre 330-20AST Type F0D8, 20V, 2.25A, 45W, mufa usb square 11x4.5mm
  • Stoc: In stoc Verifica stocGarantam cel putin 2 bucati in stocul nostru.
  • Cod produs: 157830
  • Producator: Lenovo
Produs: Nou
Tensiune intrare: 100-240V ~ 1.3A 50-60Hz
Tensiune iesire: 20V
Curent iesire: 2.25A
Putere: 45W
Conector: Tip usb square 11x4.5mm