Incarcator PC All In One (AIO), Desktop, Dell, OptiPlex 7050, D18M, D18M003, 0Y3X7J, LA130PM190, 19.5V, 6.7A, 130W, mufa 4.5x3.0mm
Precomanda
  • Stoc: Precomanda Verifica stocLipsa stoc sau precomanda !
MOMENTAN INDISPONIBIL ! Puteti plasa o precomanda si va vom anunta cand produsul revine in stoc.
Descriere
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Tensiune intrare: 100-240V ~ 2.5A (50/60Hz)
Tensiune iesire: 19.5V, 6.7A
Putere: 130W
Conector: 4.5x3.0mm cu pin central