Incarcator PC All In One (AIO), Desktop, Dell, Inspiron 24 5490, W24C, W24C002, 0RN7NW, HA130PM130, 19.5V, 6.67A, 130W, slim, mufa 4.5x3.0mm
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Tensiune intrare: 100-240V (50/60Hz) 1.8A
Tensiune iesire: 19.5V
Curent iesire: 6.67A
Putere: 130W