Incarcator Laptop Dell AA45NM131 19.5 2.31A 45W 4.5*3.0MM
Precomanda
  • Stoc: Precomanda Verifica stocLipsa stoc sau precomanda !
MOMENTAN INDISPONIBIL ! Puteti plasa o precomanda si va vom anunta cand produsul revine in stoc.
Descriere
Incarcator Laptop Dell AA45NM131 19.5 2.31A 45W
CARACTERISTICI TEHNICE
Stare produs: Nou
Tip produs: Incarcator laptop
Tip incarcator: La retea
Capacitate acumulator: 2.31 A
Tip conector: Standard
Voltaj iesire: 19.5 V
Putere: 45 W
Garantie: 6 luni
CARACTERISTICI GENERALE
Culoare: Negru
Brand: Dell
Pentru identificarea corecta a alimentatorului potrivit verificati urmatoarele:
  • Producatorul si modelul laptop-ului
  • Datele tehnice din sectiunea "Output" a incarcatorului vechi. Ex: 19V 3.42A. Daca nu aveti incarcatorul vechi, aceste date sunt scrise si pe spatele laptop-ului (pe partea inferioara sau pe etichetele de sub baterie) la sectiunea "Input"
  • Daca nu identificati concret aceste date, va rugam sa ne contactati.
Incarcator Laptop Dell AA45NM131 19.5 2.31A 45W disponibil in stoc. Rapid ieftin si sigur, comanda online sau ridica personal produsul potrivit laptopului tau. Iti putem asigura montaj in oricare dintre sediile PC LAPTOP . Pe baza montajului beneficiati de garantie pentru produsul Incarcator Laptop Dell AA45NM131 19.5 2.31A 45W de pana la un an de zile.
Produsele pot fi ridicate din sediile PC Laptop Bucuresti respectiv :
Sector 6: Str. Vintila Mihailescu, Nr 7, Bloc 57, Scara 1, Apartament 2, Sector 6 Bucuresti.
Cod Produs : acDel14
Modele de laptopuri compatibile: Incarcator Laptop Dell 0X9RG3 19.5 2.31A 45W Incarcator Laptop Dell X9RG3 19.5 2.31A 45W