Incarcator Laptop, Lenovo, ADLX90NCC3A, ADLX90NCT3A, ADLX90NDC3A, ADLX90NLC2A, ADLX90NLC3, ADLX90NLC3A, ADLX90NLT3, ADLX90NLT3A, 20V, 4.5A, 90W, mufa usb square 11x4.5mm
  • Stoc: In stoc Verifica stocGarantam cel putin 2 bucati in stocul nostru.
  • Cod produs: 123875
  • Producator: Lenovo
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Tensiune intrare: 100-2400V, 50-60Hz
Tensiune iesire: 20V
Curent iesire: 4.5A
Putere: 90W