Incarcator Laptop, Lenovo, ADKX65NLC3A, ADLDX65NCC3A, ADLX65NCC2A, ADLX65NCC3A, ADLX65NDC3A, ADLX65NLC3A, 65W, 20V, 3.25A, mufa usb square 11x4.5mm
  • Stoc: In stoc Verifica stocGarantam cel putin 2 bucati in stocul nostru.
  • Cod produs: 123864
  • Producator: Lenovo
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Tensiune de intrare: 100V-240V 50/60hz
Tensiune de ieșire: 20V
Curent de ieșire: 3,25 A
Putere: 65W