Incarcator Laptop, Dell, Latitude E5440, P44G, P44G001, NK947, 0NK947, ADP-90LD B, DA90PM111, 19.5V, 4.62A, 90W, mufa 7.4x5.0mm
Produs: Nou
Tensiune alimentare: 100-240V ~ 1.5A, 50-60Hz
Tensiune iesire: 19.5V
Curent iesire: 4.62A
Putere: 90W
Conector: 7.4x5.0mm cu pin central