Incarcator Laptop Dell HK45NM140 19.5V 2.31A 45W 4.5*3.0MM
Precomanda
  • Stoc: Precomanda Verifica stocLipsa stoc sau precomanda !
MOMENTAN INDISPONIBIL ! Puteti plasa o precomanda si va vom anunta cand produsul revine in stoc.
Descriere
Incarcator Dell HK45NM140 19.5V 2.31A 45W
CARACTERISTICI TEHNICE
Stare produs: Nou
Tip produs: Incarcator laptop
Tip incarcator: La retea
Capacitate acumulator: 2.31 A
Tip conector: Standard
Voltaj iesire: 19.5 V
Putere: 45 W
Garantie: 6 luni
CARACTERISTICI GENERALE
Culoare: Negru
Brand: Dell
Pentru identificarea corecta a alimentatorului potrivit verificati urmatoarele:
  • Producatorul si modelul laptop-ului
  • Datele tehnice din sectiunea "Output" a incarcatorului vechi. Ex: 19V 3.42A. Daca nu aveti incarcatorul vechi, aceste date sunt scrise si pe spatele laptop-ului (pe partea inferioara sau pe etichetele de sub baterie) la sectiunea "Input"
  • Daca nu identificati concret aceste date, va rugam sa ne contactati.
Incarcator Dell HK45NM140 19.5V 2.31A 45W disponibil in stoc. Rapid ieftin si sigur, comanda online sau ridica personal produsul potrivit laptopului tau. Iti putem asigura montaj in oricare dintre sediile PC LAPTOP . Pe baza montajului beneficiati de garantie pentru produsul Incarcator Dell HK45NM140 19.5V 2.31A 45W de pana la un an de zile.
Produsele pot fi ridicate din sediile PC Laptop Bucuresti respectiv :
Sector 6: Str. Vintila Mihailescu, Nr 7, Bloc 57, Scara 1, Apartament 2, Sector 6 Bucuresti.
Cod Produs : acDel1A
Modele de laptopuri compatibile: Incarcator Dell HK45NM140 19.5V 2.31A 45W Incarcator Dell Ultrabook XPS 12 13 13D 19.5V 2.31A 45W Incarcator Dell XPS 13-L32 19.5V 2.31A 45W Incarcator Dell Inspiron 14 7437 19.5V 2.31A 45W Incarcator Dell XPS 11 12 13 14 L221X 19.5V 2.31A 45W Incarcator Dell 70VTC 19.5V 2.31A 45W Incarcator Dell Inspiron 15 P51F P55F 19.5V 2.31A 45W Incarcator Dell 070VTC 19.5V 2.31A 45W