Incarcator Laptop, Dell, DA130PM130, HA130PM130, 5JDV6, 662JT, 6TTY6, 7CWK7, 9TXK7, FCD8H, HMT49, M1MYR, RN7NW, TX73F, 06TTY6, OTX73F, 0TX73F, O6TTY6, 0V363H, V363H, 332-1829, 19.5V, 6.67A, 130W, slim, mufa 4.5x3.0mm
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Tensiune intrare: 100-240V (50/60Hz) 1.8A
Tensiune iesire: 19.5V
Curent iesire: 6.67A
Putere: 130W