Display Laptop Gaming, Acer, Predator Helios NEO 14 PHN14-51, KL.1450C.001, MNE507QS2-2, 14.5 inch, FHD+, 1920x1020, non touch, 120Hz, 40 pini
Atat brandul cat si codul ecranului de compatibilitate poate sa difere de la import la import.
  • Stoc: In stoc Verifica stocGarantam cel putin 2 bucati in stocul nostru.
  • Cod produs: 156829
  • Producator: Generic
Adaugă în Coş
Comanda simplu si rapid fara cont in mai putin de 1 minut !
Montaj display
Îți putem asigura și montaj pe loc sau în cel mai scurt timp pentru orice piesă cumpărată.
Îți oferim suport online și telefonic pentru a alege piesă protrivita.
Descriere
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Dimensiune ecran: 14.5" Widescreen
Rezolutie: FHD+
Rezolutie Pixeli: 1920x1200
Conector: 40 pini, 25mm, non touch, 120Hz
Suprafata: mat
Backlight: LED
Grad performanta: A+
Latime: 316mm, 230mm inaltime