Display compatibil Laptop, Lenovo, B145QAN01.H, MNE507DA1-1, TL145ADMP01, TL145ADMP01-00, M145NWK1 R0, 5D10V82524, 5D10V82525, 5D11K17260, 5D10S39994, 14.5 inch, Rezolutie 2560x1600, QHD+, non touch, 90Hz, 40 pini
Atat brandul cat si codul ecranului de compatibilitate poate sa difere de la import la import.
  • Stoc: In stoc Verifica stocGarantam cel putin 2 bucati in stocul nostru.
  • Cod produs: 156838
  • Producator: Generic
Adaugă în Coş
Comanda simplu si rapid fara cont in mai putin de 1 minut !
Montaj display
Îți putem asigura și montaj pe loc sau în cel mai scurt timp pentru orice piesă cumpărată.
Îți oferim suport online și telefonic pentru a alege piesă protrivita.
Descriere
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Dimensiune ecran: 14.5" Widescreen
Rezolutie: FHD, IPS
Rezolutie Pixeli: 1920x1080
Conector: 40 pini, 25mm, 90Hz, non touch
Suprafata: mat
Backlight: LED
Grad performanta: A+
Latime: 316mm
Grosime: 2.9mm