Display Laptop, Dell, 14 Plus DB14250, P197G, P197G001, PKD5W, 0PKD5W, B140QAN09.J, 14 inch, rezolutie QHD+, 2560X1600, IPS, 120Hz, conector ingust 20mm, 40 pini
Atat brandul cat si codul ecranului de compatibilitate poate sa difere de la import la import.
  • Stoc: In stoc Verifica stocGarantam cel putin 2 bucati in stocul nostru.
  • Cod produs: 155574
  • Producator: Generic
Adaugă în Coş
Comanda simplu si rapid fara cont in mai putin de 1 minut !
Montaj display
Îți putem asigura și montaj pe loc sau în cel mai scurt timp pentru orice piesă cumpărată.
Îți oferim suport online și telefonic pentru a alege piesă protrivita.
Descriere
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Dimensiune ecran: 14" Widescreen
Rezolutie: WQXGA, QHD+
Rezolutie Pixeli: 2560x1600
Conector: 40 pini, 20mm, ingust, narrow, 140Hz
Suprafata: mat
Backlight: LED
Grad performanta: A+
Latime: 306mm