Display Laptop, B156XTK02.0, NT156WHM-T03, N156BGN-E43, 15.6 inch, slim, 1366x768, HD, eDP, 40 pini, One Cell Touch
Atat brandul cat si codul ecranului de compatibilitate poate sa difere de la import la import.
  • Stoc: Stoc Limitat Verifica stocStoc Limitat avem doar 2 bucati in stoc.
  • Cod produs: 124489
  • Producator: Au Optronics
Adaugă în Coş
Comanda simplu si rapid fara cont in mai putin de 1 minut !
Montaj display
Îți putem asigura și montaj pe loc sau în cel mai scurt timp pentru orice piesă cumpărată.
Îți oferim suport online și telefonic pentru a alege piesă protrivita.
Descriere
CARACTERISTICI GENERALE
Produs: Nou
Garantie: 12 luni
Dimensiune ecran: 15.6" Widescreen
Rezolutie: HD
Rezolutie Pixeli: 1366x768
Conector: 40 pini, 25mm
Latime: 350mm, se poate utiliza suporti metalici pentru varianta de 360mm latime (modelele mai vechi)